Potkanci

      

České stránky o potkanech

Ratspower - informace o bydlení, krmení, deníček potkánků a fotky. Jednotlivé stránky potkanů.

Rattus Webus - najdete zde velmi obsáhlé informace (mnohdy podpořené zkušenostmi), v některých případech i překládané z cizojazyčných webů, takže se můžete poměrně bez námahy dozvědět spoustu zajímavostí z oblasti narození, života i smrti potkana. Stránky samozřejmě obsahují odbornou diskuzi. Jako bonus můžete navštívit Vítání potkánků a Nebíčko.

potkan.jinak.cz - stránky o potkanech orientované na vlastnoruční výrobu klecí. Můžete navštívit chat, diskuzi, zanechat vzkazy. Dočtete se praktické i obecné informace o potkanech. K dispozici jsou i aktuální inzeráty, osobní stránky potkanů i jednotlivých chovatelů apod.

Bebešin potkan - informace o potkanech z oblasti chovu i výchovy, tipy a triky jak na drobné problémy a mnoho odkazů na další stránky.

Iglu.cz/potkani - stránky o základních informacích, které je třeba vědět, začínáme-li s potkanem. Zajímavá fotogalerie a diskuzní fórum.

Sewerrat - stránky o lidech a potkanech. Najdete zde i fotoalbum.

Potkani.keep.cz - stránky o potkanech chovatelky Makushky. Obsahují mnoho krásných fotek a informace o chovu potkana "ze života".

Myšák chytrák - praktické informace o koupi a chovu potkana, osobní fotky potkanů, příběhy a fotky.

Potkani na swebu - velmi mnoho informací chronologicky uspořádaných od samého začátku, kdy si jdete potkánka vybrat, přes socializaci a přivykání, po rozmožování a chov, včetně stinné stránky potkaního života (nemocí, úrazů) až do úplného konce.

Ivina stránka - některé informace o potkanech, fotky Iviných chovanců.

Verunčina osobní stránka - v sekci O mně se dozvíte o tom, jak jednat se starým potkanem, i o tom, jak se s ním rozloučit.

Potkani misto na webu - Fórum pro všechny co mají rádi potkany.

Osobní stránky potkanních chlapáků - stránky pražského chovatele stávající z fotek potkaních chlapáků.

Potkánci na webz.cz - základní informace o chovu potkana, jména pro potkany, fotky a videa chovatelčiných mazlíků, inzerce, odkazy a odbyt vlastních vrhů.

Potkanky na wz.cz - zajímavé články z potkaní problematiky, příběhy a deníčky potkanů, inzerce, odkazy, galerie chovatelčiných mazlů a spousta jiného.

Mixrat - stránky s aktuální inzercí miminek i dalšími informacemi o potkanech..

Nellissrat - stránky chovatelky Nelliss představující svou smečku a zabívající se tématy pro začátečníky i pokročilé v oblasti chovu potkanů.

Potkanice.ic.cz - informativní stránka o potkanech Kleris a Jordan chovatele Šimona.

Od 31.12.2011
znovu přístup na diskuzi!

15. 1. 2012
Aktualizovány seznamy veterinářů, dle vašich podnětů.

HippyArt

Verunčiny stránky

Potkani info

Levná trafika

©2003-2012 verunka