Potkanci

      

Odkazy na chovné stanice

Chovatelská stanice Leptospiroza - na stránkách se pravidelně objevuje inzerce mláďat, můžete navštívit chat i diskuzi, dozvědět se mnoho informací o potkanech a hledat inspiraci v oblasti klecí, terárií atd.

Chovatelská stanice Sorizzys - stanice se zaměřuje na vzácné varianty jako dumbo, rex, sfynx, manx, fuzz a další. Vrhy mláďat jsou velmi časté, proto máte-li zájem o mláďátko, nezapomeňte mrknout, co je práve "na skladě". Dále si můžete počíst o potkanech s PP, o chovech a výchově potkanů a mnohém dalším.

LMG Rattery - chovatelská stanice z Prahy. Majitelkou stránek i potkaní mamčou je Snow. Dovoz potkanů z USA, jako první dovezly do Evropy variantu Harley.

Happy Rat - Chovná stanice a stránky Kill Lady. Základní informace a hlavně hodně hodně miminek.

Chovatelská stanice Mejf - z Brna, na stránkách pravidelně informují o očekávaných vzích a nabízejí mláďátka.

Little Stuart - chovatelská stanice Hany Kalubcové z Prahy. Vyvedená stránečka s aktuálními informacemi o chovu a nabídce mlád'at.

Chovná stanice Lobega- nabídka potkanů, plánované vrhy i aktuální informace o potkanech v chovné stanici. Předpoklad chovu jsou varianty standard, rex a dumbo. Majitelkou a chovatelkou je Nella z Brna.

CHS potkanci.unas.cz - Chovná stanice potkanů Sajmy z Trutnova, nabídka mláďat, plánované vrhy a vše ohledně mladých.

Navel.wz.cz - chovatelská stanice poskytující informace o myších, potkanech, nunu potkanech, mastomyších... odkazy, fotogalerie a zábava.

Chovatelská stanice Maratton - zatím jen fotoalbum informující o chovných samičkách, samečcích, plánovaných vzích a miminkách na prodej.

Myshakov - chovatelská stanice, nabídka i odběr miminek atd.

Chovatelská stanice Alphahya - nabídka mláďat pokanů a morčat. Fotky potkánků zaintegrované do variant.

Dumbo potkani - fotogalerie, tapety na obrazovky, nabídka dumbo mláďat, jména pro potkany a některé prográmky na stáhnutí do Windows.

Nunu potkani - fotky nunu potkanů a nunu myší, informace o nich, jejich chovu, krmení... Také příjem objednávek na mláďata.

Chov potkanů standard - stránečky o potkanech, povětšinou standardního ochlupení. Možnost koupě miminek z vlastních vrhů.

Od 31.12.2011
znovu přístup na diskuzi!

15. 1. 2012
Aktualizovány seznamy veterinářů, dle vašich podnětů.

HippyArt

Verunčiny stránky

Potkani info

Levná trafika

©2003-2012 verunka