Potkanci

      

Deník Peginky (Lukáš)

Ahoj lidičky. Já jsem Peginka. Bydlím v akváriu mám tam spousty hraček. Jedna z mých oblíbených je domeček, poněvadž jsem lenoška tak v něm často spinkám. V budoucnosti se vám budu snažit psát mé deníčky. Poněvadž je nový rok tak se budu ten celý rok snažit to. Mám páníčka Lukáše, je docela hodný,ale když ho počůrám tak mi někdy vynadá, jinak je docela hodný.

27.12.2004 až 1.1.2005
Tak tento týden byl takový cestovní. Od pondělka jsem spala trochu v jiném bytě. U Lukášovi mamky. Jeho rodiče jsou rozvedení, a tak jsem spala u Lukáše v druhém bytě. Tento týden byl úplně jiný než normální, protože jsem nespinkala v akvárku ale s Lukášem v postýlce. Musím říct, že ze začátku se mi to moc nelíbilo, a tak jsme se s Lukášem díky mě moc nevyspali. Usnula jsem asi po třech hodinách. Ale když jsme se ránou probudili tak Lukáš šel jíst ale já ne, já jsem spinkala ještě o chvilinku déle. Pak jsem se vzbudila, omyla jsem se a Lukáš mi dal najíst. Už si nevzpomínám co jsem dostala, ale to si myslím, že to je jedno. Bylo to nějaké ovoce, ale já to ovoce neznám, ale bylo výborný. Po jídle jsme jeli k veterináři na injekci. Ta injekce mi nebyla moc příjemná, tak jsem zapískala. Pak jsme šli od veterináře domů, a tam jsme si hráli.

Pak byl další den úterý. Ten den byl špatný. Lukášek najednou vytáhl nějakou drátěnou klec a dal mě do ní. Usrojil se a šel někam pryč. Po třech hodinách přišel a já sem byla moc ráda. Vytáhl mě a já šla na postel se vyspinkat, v tý kleci to bylo hrozný. A když jsem se vzbudila tak bylo asi devět hodin večír. Tak jsem se umyla důkladně a najedla. Pak sem koukala z Lukášem na televizi. Běhali tam nějaké obrázky a byli docela zajímavé. Pak když jsme se dodívali tak jsme šli spinkat.

Ve Středu jsme byli celý den doma byla nuda, tak jsme dlouho spinkali spolu. Když jsme se probudili tak jsme se najedli a šli jsme si spolu hrát. A nechybělo k tomu moc a byl čtvrtek. Čas moc letěl.

Ve čtvrtek jsme spolu šli k veterináři. A ten mi dal další injekci. Tentokrát to ani nebolelo tak jsem nepískala. No po injekci jsem byla pokaždé dost unavená, jako by mě unavila ta injekce. Třeba ano nevím. Tak jsem dlouho spinkala až do noci do půl desáté. Lukáš šel spát, tak já jsem si řekla, že i když jsem spala, tak půjdu ještě až do rána.

Ráno v pátek jsem si uvědomila že jsem včerejšek celej prospala. No měla jsem dost síly. Přišel Lukáše kamarád, tak si se mnou kluci hráli až do večera, byla jsem moc ráda že si mám s kým hrát. Pak k večeru jsme jeli k Lukášově babičce, vůbec jsem to tam neznala.

Tak sem měla co dělat do večera, furt tam zkoumala ty nové věci okolo sebe. A byla půlnoc, Lukáš se ustrojil a dal mě do nějaké klece. Slyšela jsem nějaké rány, jak něco bouchalo a barevné světýlka na obloze. Lukáš po půlnoci asi o půl jedné přišel a šel spát. Další den jsme z Lukášem spali do půl druhý. Byli jsme oba po včerejšku unavení. Asi ve tři hodiny jsem jela ne k Lukášovi do druhého bytu, ale do mého bytu, už mi bylo jasné, že tam zůstanu. Tak jsem šla do akvária. Večir jsme koukali na ty barevné obrázky a šli jsme pak spát.

Od 31.12.2011
znovu přístup na diskuzi!

15. 1. 2012
Aktualizovány seznamy veterinářů, dle vašich podnětů.

HippyArt

Verunčiny stránky

Potkani info

Levná trafika

©2003-2012 verunka