Potkanci

      

Krmení potkana

Hned první otázka, co vás nutně musí napadnout, Dobrá vodakdyž si donesete potkana domů je: Co tomu chudáčkovi dám najíst? Je obvyklou taktikou nastlat potkáněti do nového příbytku to nejlepší, neboť láska, jak známo, prochází žaludkem. Potkan, který v průběhu prvních hodin, kdy se ocitne v novém domově, začne žrát, je za vodou. Získal důvěru, přestal se prvotně bát a okusil, co mu nový páníček přichystal.

Potkan není "popelnice". Člověk nesmí spoléhat na to, že mu odkáže zbytky z vlastního stolu a potkan bude spokojený. O spokojenosti lze polemizovat, o zdravém růstu a rozvoji můžeme v tomto případě s jistotou pochybovat. Zdravý a silný potkan potřebuje ke své vitálnosti také správnou stravu. Na následujících stránkách se dozvíte vše, co potřebujete vědět o krmení potkana. Rubriky jsou roztřízeny podle druhu potravy. Ke každému druhu je pak přiřazen charakteristický popis i s tipy nebo zákazy.

Nakonec sami zjistíte, co váš potkan miluje a co zase nechce. Annie pijeJe to velmi různé a individuální. Máte-li nějaké zajímavé zkušenosti s jídlem, rozdělte se o ně i s ostatními. Piště na verunka at potkani.info.

Můžete navštívit recenze potravy a informovat se o běžně dostupných krmivech pro hlodavce i ostatní zvířata.

Od 31.12.2011
znovu přístup na diskuzi!

15. 1. 2012
Aktualizovány seznamy veterinářů, dle vašich podnětů.

HippyArt

Verunčiny stránky

Potkani info

Levná trafika

©2003-2012 verunka