Potkanci

      

Modrý tunel

Tento typ hamaku je dobrý jak na spinkání nebo prolézání uvnitř, tak na šplhání po povrchu. Potkani už si Hamaksami vymyslí, k čemu jej budou používat radši.

Co potřebujeme:

Látku nejlépe bavlnu, potištěnou bavlnu nebo méně třepivé látky. Śicí stroj nebo jehlu a nit, nůžky.

Postup:

Z látky vystřihneme obdelník, velikost podle vlastního uvážení (podle velikosti klece, Hamakmožnosti umístění a pod.). Já jsem použila obdelník asi 30x25 cm. Dále vystřihneme dva proužky na ouška asi 4x12 cm. Nezapomeňte přidat podle potřeby na záševky.

Velký díl ze všech stran dvojtě ohneme a záhyby přišijeme. Proužky vždy po jednom přeložíme na polovinu v delší straně rubem k sobě a sešijeme tak, že jednu z Hamakkrátkých stran necháme nezašitou. Kus pomocí vařečky nebo provázku a spínacího špěndlíku otočíme lícem navrch a vznikne nám tunílek s jednou stranou nezašitou. Okraje této strany vsuneme dovnitř a opět zašijeme - poutko je hotové. Stejně vypracujeme i druhé.

Velký díl přeložíme na polovic v kratší straně a sešijeme jej dohromady tak, aby nám vznikl tunel. Ke každé straně pak přišijeme po jednom poutku na přichycení v kleci.

Připevnění proveďte pomocí háčků, které seženete v železářství nebo pomocí provazu k mřížím v kleci.

Od 31.12.2011
znovu přístup na diskuzi!

15. 1. 2012
Aktualizovány seznamy veterinářů, dle vašich podnětů.

HippyArt

Verunčiny stránky

Potkani info

Levná trafika

©2003-2012 verunka