Potkanci

      

Vaše tipy

Každý jistě ocení dobrou radu v oblasti bydlení potkana, kde se často setkáváme (díky jejich devastační zájmové činnosti) s mnoha a mnoha problémy. Zde jsou vaše tipy a postřehy.

Poličky v kleci

Poličky v kleci mám z plastu, poprosila jsem kamaráda z DTP studia o materiál na reklamní cedule, je relativně měkký (šel řezat nožem na koberce) a je lehký, o omyvatelnosti nemluvě. Moje holky ho nehryzají. Zase se ale musí podložit vzpěrami, nebo by musel být silnější, aby se police nepronášely, ze spodu se holkám ale police počůrat nepodařilo.

Od Caty

Kokosové bydlení

Schovka z kokosu, určitě už ji má spousta lidí doma. Věší kokos pečlivě oloupeme, uřízneme pilkou (mimochodem děsná legrace) na opačné straně, než jsou přírodní kokosové 3 dírky, získaný vstupní otvor použijeme k vydlabání obsahu, který pak hromadně zbaštíme. Očistíme kokos smirkem od vláken na povrchu, provrtáme 3 dírky na špičce kvůli větrání. Pro jistotu jsem prázdný kokos vyvařila 2x ve vodě, kdoví čím to stříkají. Vstupní otvor jsem zvětšovala, dokud se potkance nezdál akorát. Pak stejně musíte koupit druhý kokos, máte-li dvě potkanky, protože ač se obě do jednoho teoreticky vejdou, zabere ho jedna a druhá má smůlu. Protože se mi první rozpadl na víc kusů a neměla jsem netoxické lepidlo, tak jsem ho prostě sdrátovala.

Od Caty

Od 31.12.2011
znovu přístup na diskuzi!

15. 1. 2012
Aktualizovány seznamy veterinářů, dle vašich podnětů.

HippyArt

Verunčiny stránky

Potkani info

Levná trafika

©2003-2012 verunka